Модельный ряд Suzuki

Отзыв о Suzuki S-CROSS 2023 года

Автомобиль: Suzuki S-CROSS 2023 г.в., внедорожник, автоматическая коробка передач, Передний привод , пробег - 1500 км, двигатель - 1.4 turbo бензин, комплектация - GL
Автор: 0 (Украина, Киев)   02.12.2023
Расход в городе: 11.7 л/100км, по трассе: 0.0 л/100км, средний: 0.0 л/100км

До цього авто мав 2 Тойоти (Королла 2008 р. та Авенсис 2011 р.), отож можу порівнювати тільки з ними. Перше здивування - це товща металу, він дуже тонкий, але є надія тільки на якусь там заявлену оцинковку. Щоб закрити двері треба докладати зусилля, але кришка багажника доволі важка - там все добре. Ще перед купівлею вирішив, що обов'язково буду робити обезшумлення, може двері стануть трохи важчими і не треба буде їх зачиняти по 2-3 рази (хто знає чи допоможе?). Але про це знав ще до купівлі, тому тут претензії можуть бути тільки до себе. Так само, як бачив якість оздоблення салону, а саме дешевий пластик. В деяких місцях він виглядає супер дешевим. Але не скрипить, поки що. Навіть кермо зробили без шкіри, хоча треба відзначити, що пластик там м'який і приємний. Це не вважаю суттєвою проблемою, бо приблизно за 100 у.о. можна обшити.

Виходячи зі свого бюджету обирав між Сузукі та Пежо 2008. За розмірами та за ціною вони майже ідентичні, навіть автомат у них стоїть однаковий. Пежо лякав своїм проблемним двигуном 1.2, маленьким кермом та оглядовістю (зеркало висить так, що затуляє огляд праворуч і можна задавити якогось неуважного або відважного пішохода), та і на тест-драйві Сузукі трохи більш сподобався. Хоча Пежо за ці самі гроші, а то і на 100-200 у.о. дешевше, пропонує шкіряне кермо, клімат (у Сузукі - кондер), литі диски R16 (у Сузукі - сталеві). Обрав Сузукі, тому що двигун та й загалом він начебто надійний (по відгукам), а решту (кермо та диски), окрім клімата, можна виправити за не такі вже великі гроші. Заявлений розхід у Пежо значно меньший, але за відгуками це не відповідає дійсності і по місту він наближається до 8 л. Сузукі заявляла, що по місту в неї теж буде до 8 л., що підтверджували менеджери в салонах та власники, відгуки яких я зміг знайти. Тобто я обирав, як мені здавалося, між двома однаковими по ціні та економічності авто, але Сузукі виглядав надійнішим варіантом.

Я ДУЖЕ помилився з економічністю Сузукі. Я залив повний бак (47 л.) коли заправився минулого разу і залив до повного при останній заправці. Довелося доливати 40.35 л. Між заправками я проїхав 344 км. Це виходить 11.72 л на 100 км. Майже ДВАНАДЦЯТЬ літрів на сотню. Це в 1.5 рази більше від заявленого Сузукі. Так, це все було по місту, на роботу/з роботи в основному (приблизно 11 км в кожен бік, їду 25-30 хв. по пробкам). Але це ж ДВАНАДЦЯТЬ літрів при обіцяних 7.9.

Крім того, Android Auto не підключається, тому що є якісь проблеми з USB-портом, обіцяли замінити по гарантії (чекати 2 місяці через проблеми на кордоні).

Скло, що вітрове що бокові, дуже тонке. Якщо опустиш бокове скло, то дуже чутно як воно брязкотить. Сузукі зекономило на металі, на склі, на матеріалах салону. Єдина надія, що воно хоч буде надійним.

Плюсы автомобиля: Динаміка

Минусы автомобиля: Розхід, якість усіх матеріалів

В тот же день автор дописал: P.S. При фактичному розході в майже 12 л бортовий комп'ютер показує 8.5

superblast

Спробуйте поміняти кабель на той що підтримує ЮСБ 3.2, при чому треба перевірити швидкість на читання, бо часто пишуть неправду на коробці.
В мене теж були на сітро "проблеми", але виявилось то фіговий кабель, переміняв 5 шт поки знайшов.

Rnr

Дякую за пораду! Але я поміняв вже 4 кабелі.

Щирий

Новий автомобіль, може коли обкатаєте то споживання пального зменшиться, я мав такий досвід.

Щырый, ДУЖЕ на це сподіваюсь

Voldemar Prizva

Rnr, і зважайте що у вас середня швидкість 20 км/год. ще й прогріваєте трохи напевно?

aleksr

На малых расстояниях в городе любая машина будет потреблять на 2-3 литра больше, чем указано в ТТХ. Да и полная обкатка это 20-25 т.км. (так считают спецы). Расход, думаю, упадет до нормы, тем боле что машина действительно очень легко идет даже на малых оборотах.

Lee_13

S-CROSS, SX4 та vitara вже давно виробляють в Угорщині для Европи. З точки зору надійності, думаю проблем не буде. Двигуни, АКП, підвіска насправді надійні. Комфорт для сузукі не на першому місці. Поки новий, насолоджуйтесь... Але я би обрав пежо 2008 або сітроен с4

Danubecaptain

P.S. При фактичному розході в майже 12 л бортовий комп'ютер показує 8.5.
Нічого дивного - комп'ютер не може враховувати пальне, коли авто не рухається. І якщо воно стоїть, а мотор працює, то розхід немає до чого прив'язувати, бо пробігу нема.

Олександр Коломійчук

Danubecaptain, ви жартуєте я надіюсь? Компютер враховує холостий хід, збийте лічильник і залиште авто на 5хв, ви будете здивовані

Danubecaptain

Олександр Коломійчук, я мав на увазі, що на початку відліку (якщо авто стоїть), коли пробігу взагалі немає, комп'ютеру нема до чого прив'язуватись. Розхід може показувати максимальный, який "забитий" в комп'ютер - наприклад, 20 літрів.

fomzie

Якщо їхати 11 км 25 хвилин по пробкам то і у пежо 2008 буде десяточку витрата. З приводу ненадійності 1,2 двигуна - то він катається у нас вже під десяток років. Ососбисто неодноразово іздив в Києві в таксі на 301 пижі і с-елізе з 1,2 атмо на газу з пробігами 250-300к, спілкувався з таксистами, і з їх слів якихось критичних проблем з ними на цих пробігах немає. Тому дарма його бояться. Так, треба стежити за ремінем грм, міняти мастило в 7,5к і не заправлятись на брсм. Іноді в пежо вимахується електроніка - у мене були помилки які самі і зникали, кілька разів глючила мультимедійка. Особисто мені маленьке кермо - дуже топ, але є особливості посадки для високих водіів по ногам(хотілося б збільшити втопленість педалей і виліт керма, щоб стегна лягали на подушку сидіння). Шумка в пежо, звісно, не як в ауді, але дуже пристойно. А в цілому - доволі комфортне авто. Зовні - топ, в середині за своі гроші - теж топ. Кожну хвилину ізди отримую задоволння

Rnr

fomzie, не знаю за атмосферний двигун, а по відгуках на іноземних сайтах турбований не дуже надійний. Один британець писав, що у нього такий двигун на Пежо308 накрився на 48 тис. Хоча більшість визнає, що до 100 тис. він має дотягувати, а далі гарантія закінчується і міняйте машину

Витара 1.6 АТ

видно город городу рознь, тут же в отзывах почитайте другой отзыв пишет расход 8 л в Полтаве

Rnr

Витара 1.6 АТ, так и в Киеве такой будет. Только, ездить надо по воскресеньям с 6 до 8 утра

tooltoolme

Вітаю, чи змінились враження за цей час?

tooltoolme

tooltoolme, якщо ні, то яку взяли б натомість якби відмотати назад?

Rnr

tooltoolme, враження ті ж самі. Їде машина на всі витрачені гроші, а може трохи і краще. Потужності предостатньо, тому що машина легка. Скло могли б зробити товщим, як і метал. Проїхав 5 тис., витрата палива впала до 9.8-10 л по місту. Конкуренти: 1. пежо 2008 (за розмірами один в один), але проблемний двигун 1.2, незручний руль і погана оглядовість. Коштував приблизно ті ж гроші, чи навіть трохи дешевше. Не брав би. 2. мазда сх-30 і Карок за розмірами трохи більші (8-9 см), але кощтували на 5-6 тис. у.е. більше.
Можливо( але не факт), взяв би дизельний Грандленд від ЖОПЕЛЯ, але це теж +3 тис у.е.

Продажа б/у Suzuki

Suzuki Vitara 2018 Suzuki Vitara 15.500$ 2018 30.000 км